top of page

Nabídka pořadů pro partnery

Victory Show Special aneb 30 years after

ChlastuNight Show

Radio TV Show

Vážení přátelé novinek a dobrého vkusu,

 

dovolte mi tímto Vás oslovit ku spolupráci a partnerství unikátního multimediálního projektu VICTORY SHOW, jehož součástí je jednak komerční on line zábava s osobnostmi českého showbyznysu, ale i velmi výhodná prezentace Vašich služeb či výrobků v rámci celoplošného pokrytí internetovým i klasických analogovým audio vysíláním po celé ČR v jeden okamžik. 

 

VICTORY SHOW si klade za cíl ´vítězit´ na našem domácím radio-televizním on line trhu, neb jeho benefitem je nejen atraktivní program, ale především kombinace zábavy a informací, které nabízí audio posluchačům rádia i digitálním divákům on line TV zároveň. Silnou motivací ke sledování show je jednak atraktivní přítomnost českých celebrit v netradičních rolích, a pak samozřejmě i možnost vyhrát v pořadu zajímavé ceny (dárkové poukázky, atp).

 

Moderátorem a duší projektu je Michael Viktořík (Vrtulník Michael V – populární DJ bavič, rozhlasový i televizní moderátor, scénárista, sketchman, raper a zakládající člen výrazně ceněné skupiny J.A.R. /3 Ceny Anděl v kategorii Deska roku, Skladba roku a Kapela roku),  který si každý týden do své on line show zve populární osobnosti, se kterými nezávazně pohovoří a pobaví národ tématickým skečem, písní a především novinkami z jejich soukromí.

 

VICTORY SHOW má více modifikací. Základním typem je vysílání s obrazem i se zvukem v rádiu i na vybraném webu zároveň, přičemž písničky v pořadu jsou uváděny jako klipy. Ve stopáži 60/120 min je pořad vysílán z pražského studia s jedním-dvěma VIP hosty. Součástí každé show je i komerční vstup (1-2min) o produktu či službách klienta, přednášený především zábavnou formou, soutěží či hranou scénkou (viz.sitcom „Jak se máte Butkovi“ z prostředí Autopalace Butovice či seriál „Zásuvkovi“ o elektromobilitě pro Alza.cz.-2017)

VICTORY SHOW ON THE ROAD je výjezdní podoba hudebně-zábavné talk show s osobnostmi českého showbysnysu s hudebními i komediálními čísly a interaktivní diváckou soutěží, která je vhodná pro kluby, kina, divadla či jiná kulturní zařízení vybavená jevištěm i hledištěm s variantou ke stání nebo i k sezení, navíc s další skvělou příležitostí využít netradiční, přitom cílené  PP prezentace partnerů projektu, jejich produktů a služeb.

 

Hosté (alter.): Sandra Pogodová, Ondřej Ruml, Matthew Ruppert, Dan Bárta, Oto Klempíř, Ondřej Brzobohatý, Táňa Kuchařová, Oto Balage, Bára Basiková, Leona Machálková, Merci, Top Dream Company, David Kraus, Renata Kajdžas, Jan Maxián, Xavier Baumaxa a další.

 

FM: Radio Color a Radio Hey (Praha, Brno, Střední Čechy, Tábor, Jablonec, Liberec, Opava, Frýdek Místek, Ostrava, Znojmo, České Budějovice, Český Krumlov a Karlovy Vary).

 

Předpokládaná sledovanost v rádiu/na netu (týdně): cca 50.000 posluchačů/diváků

Cílová skupina: 25+  (dobře zajištění manažeři, ředitelé, podnikatelé)

 

Reklamní plnění:   sponzorské odkazy, spotová kampaň, loga, banery, PP přímo v TV pořadu

victory-show-porady.jpg

Máte zájem?

Vyplňte prosím tento formulář:

Nezávazná poptávka pořadu:

Děkujeme za odeslání!

bottom of page